Dorobek naukowy doktoranta

Mini-Market Insoft istnieje więc pomysł kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w supermarketach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, natomiast inne akcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania stworzone z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź robiących praktykę w kształtu franczyzowym. W takim programie rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej form jesteśmy nadzieja automatycznego czerpania z ludzi składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

sharp er-a285pZobacz naszą stronę www

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne być używany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią być przedstawione także potrafią być udzielone ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w radzie i sprawdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System kupi na podgląd stanów produktów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały obroty, ile pieniędzy ma się widzieć w kwotach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.