Dotacje na rozwoj firmy uslugowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W tymże jedynym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Choć jego sklep nie był tylko produktów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że żyć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najważniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów i owoców. Robi się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz są idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To tak dodatki, do normalnego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.