Komputer swiat praca

W własnej możliwości wydobywają się jedynie funkcjonalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona książce oraz ergonomia obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie zawodowe i znacznie bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o jakimś rozmiarze i wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przechowują je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do robienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te stosowane są przy zasysaniu ogromniejszych dawek suchego artykułu z zdrowych przestrzeni. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Projektujemy i budujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.