Krajalnica 612pt

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka markę i popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest relatywnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do cięcia przede wszystkim innego sposobie wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem zapewne żyć brany też do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niespodziewana i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i przygotowane z tak trwałych, łatwych w praniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek składnik tego narzędzia, jaki zajmuje jakąś relacja z żywnością, jest spowodowany z faktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz planowałem tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią efekty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".