Krajalnica kaufland

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-altum/oprogramowanie-crm/

Wszyscy lubimy narzędzia oraz maszyny, jakie w każdy sposób wyręczają nas w praktyki, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinku z takich urządzeń, które ułatwia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, iż jest zatem wyjątkowe urządzenie gastronomiczne, jakie jest niezastąpione w wszystkiej placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a więcej w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie ma takiej potrzebie, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych artykułów. Więc bezcelowe byłoby płacenie dużej części produktów spożywczych, jak to chodziło w momentach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę dużej sumie konsumentów zebranych w sklepie. Pokroi artykuł w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, kiedy również małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest ciemna oraz silna.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w naszej budowie posiada ostrzarkę, która pozwala ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi artykuł w proste plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest swoje w kadrze i pewne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy korzystając z rączki włożonej do stołu. Urządzenie jest mocno zdrowe i łagodne dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które kontaktują się z krojoną żywnością zbudowane są ze stali nierdzewnej. Co daje, iż nie ma zdolności ku temu, by powstała rdza na stronach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a a można ją spokojnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Mieszkaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.