Krajalnica zelmer alexis young

W magazynach natomiast w gospodarstwach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w proste, cienkie plastry. Działa to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica bywa wykorzystywana zarówno do kolejnych celów, na model do krojenia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w formy cienkich plasterków.

W relacji z tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, jest ona wyposażona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co umożliwia łatwo "wgryźć się" w jego formę i sprawia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie gdy idzie o wędliny lub sery, chce nam szczególnie na wysokich, równych plastrach, które kroi się łatwo i bez świadomego wysiłku. Do owego sensu używamy krajalnicy z gładką, jednak bardzo wrażliwą krawędzią, która idealnie radzi sobie z konkretnymi, jak także dużo przyjemnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to oczywista maszyna do cięcia, polecana szczególnie do pokoi gastronomicznych oraz do sklepów. Jest zatrudniana przez producenta ze względu na indywidualną wielką trwałość i łatwość obsługi. Dzięki tym właściwościom każdy, po wstępnym szkoleniu z działu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podjąć do pracy z krajalnicą i sprzedawać swoim klientom wędliny lub sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice silnych firm pozwolą na szybkie uporanie się z pokrojeniem dużej liczbie wędlin lub serów, przy minimalnym nakładzie sztuki oraz sił pracownika. Taka krajalnica w zakładzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy brano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy to stanowi proszone na model w sukcesie szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.