Krajalnica zelmer doris

posnet neoPosnet NEO - kasa fiskalna Polkas Kraków

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasy Krajalnica została uszyta z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest ponad zaopatrzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak osiąga się on w prac zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.