Ksiegowosc dla firm katowice

BellaSkinPlusBellaSkinPlus - Kura kontra l-kulur u ċikatriċi u imperfezzjonijiet oħra!

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i czytającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je jednak uniwersalność i umiejętność obsługi. Co bardzo istotne, są one dobrane do ważnych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do osób prowadzących całą księgowość, kiedy oraz firm rozliczających się w całości księgi przychodów i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada szeroką gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo niskim w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi kłopotów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten pomysł w zderzeniu z pozostałymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z wykorzystaniem tzw. pól własnych, lub też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest i realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego:prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego;rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w okresie;ewidencja środków trwałych, a i wartości delikatnych i prawych;standardowa obsługa wynagrodzeń;obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe;wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.