Miniaturyzacja po angielsku

Zaraz po wynalezieniu pierwszego komputera, zaczęto szukać dla niego odpowiedniego zastosowania. Wraz z rozwojem elektroniki i miniaturyzacji, nowoczesne metody zaczęły rozumieć i wzmacniać inne dziedziny życia. Twórcy maszyny dodającej nie spodziewali się jak ważną marką będzie cieszył się ich wynalazek. A fakt, że praktycznie każdy bierze w kieszeni urządzenie wielokrotnie przerastające ofertami ich prototypu, bez wątpienia wywołałby u nich zawał serca.

Obecnie że jest sobie wyobrazić jakikolwiek biznes, jaki nie wykorzystywałby technologii informatycznych. Poczynając od małych jednoosobowych firm, na ogromnych korporacjach kończąc - wszędzie te są mniej lub dużo zaawansowane systemy. Obszary wspierane przez informatykę obejmują między innymi komunikację, zarządzanie procesami, projektowanie i księgowość.

Fakturowanie, bilansowanie zysków i szkód nie musi już żmudnego podliczania słupków i ręcznego wypełniania stosu formularzy. Większość etapów rachunkowości jest wspomagana przez odpowiednie oprogramowanie. W lokalnych firmach, żyć prawdopodobnie wystarcza zwykły arkusz kalkulacyjny, a o moc wygodniej i zdecydowanie jest skorzystać dedykowanego systemu. Doskonałym przypadkiem jest oprogramowanie symfonia, jakie jest w naszej ofercie bogatą bazę modułów wspomagających zarządzanie firmy, w ostatnim jeszcze księgowość.

Dobrym przykładem zastosowania metodzie są zautomatyzowane fabryki samochodów, gdzie rola człowieka jest już mała i skraca się do monitorowania systemów.

Z resztą, nie trzeba dążyć do fabryki by zobaczyć stopień automatyzacji tego świata. Co raz dużo układa się tak zwanych inteligentnych domów, które to posiadają same zadbać o dobre oświetlenie, temperaturę w pomieszczeniach, i nawet uzupełnić zapasy jedzenia w lodówce.

Taka ekspresowa ekspansja technologii potrafi żyć zła, ale trzeba mieć, iż w wszystkiej chwili można wziąć wtyczkę.