Nexus 7 ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który zezwala na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo atrakcyjny system na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książce kelnerom a tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz długich szkoleń, a niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z wysoką paletą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie lecz w krótkim, pojedynczym lokalu, a także w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi szczególnie elastycznym systemem, jaki zdobędziemy na targu. W relacji od profilu lokalu, lub stanowi ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpoważniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy również sukcesu jaki generuje. W współzależności od stanowiska, można jeszcze ustalić widok opcji tak, by stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dostęp do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do własnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z systemami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.