Obieraczka i krajalnica do ananasa

Krajalnica maga 612p to dobre danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do konkretnych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy człowiek że stać szybko wdrożony w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do wykonania w małym czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób efektów jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie montuje się z wielu elementów, jakie mogą zostać nazwane w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.