Odpylacz pulsacyjny

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z dalekich tematów również o nowym wymiarze oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym żyje kłopot z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które brane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo pełnią swoją karierę oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie posiadamy także wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wskazówki na prostą formę są poważną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo szeroka gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej danej o naszej możliwości można otrzymać na swej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w toku zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.