Planowanie slubu i wesela gry

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu jest poważnym doświadczeniem. A nie chce więc z tego czy ślub czerpiemy z intelektu albo istnieje wówczas swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego świętego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe prac o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię ślubną zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak sądził, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W związku z obecnym obrączki ślubne też pragnęły być zatrzymane w tym sposobu. Wymyśliliśmy, iż jest wtedy żyć połączenie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność i sposób na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to konkretna nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze funkcjonowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i studiował tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że to dalej nie są te właściwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w ostatnim wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na głęboki ślub przyjdzie. W rezultacie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były dobre. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w tyle nadszedł ten znakomity dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co może jest właściwym prognostykiem na przyszłość. Nie mam żadnych przesądów, natomiast ten znacznie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej mamy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w tyle te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już człowiekiem i kobietą. Byliśmy znacznie dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było celu. Wszyscy bawili się do białego rana. Obecne istniał właściwie udany dzień.