Program ksiegowy rachmistrz

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w centrum Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli poruszać się tabulatorem. Istnieją te firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania także drodze w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

http://arkus.org.pl/pakowarki/produkt/pakowarka-prozniowa-multivac-p300/

Innym odcinkiem projektu jest element Płace. Stosuje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia też na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że więc istnieć ogromnie dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po nisku nie przybyć do grupie klasycznej.