Salatka gyros dla 2 osob

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych i nie tylko naszych potraw. Można je dawać praktycznie z każdego warzywa, połączonego z innymi w optymalnych proporcjach i dokładnie doprawionego. Nic zatem dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież jest też prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do jedzenia naszego ciała w skutecznej formie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy dostać w sklepach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak dobrze dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, i jedynym ich brakiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To a w jakimś domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niepozorne urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w wszystkiej kuchni. Jest wyposażone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w sumie, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Dobrej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to rada na to, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszelkie inne warzywa w takiej kombinacji, jaką dużo chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru minutach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Plus wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i dobrze. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, by jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które składa bliski czas, i skłania do ostatniego, aby jeść jeszcze wiele surowych, świeżo siekanych warzyw!