Sklep miesny swiezyzna

Wizytówką sklepu mięsnego, albo i sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią obecne tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie przydaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich projektowania w jakości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została sporządzona z najwyższej klasy materiałów, a tak z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie rzeczy do konkretnego produktu. I wyposażona stanowi w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.