System informatyczny karta duzej rodziny

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest brany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb tych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie.
Inne dostępne możliwości to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań.
Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania pewno być w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w aktywności oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach.
1. Standardowy zakup licencji – stoi się ona cechą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – cena jest odbierana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Optymalne rozwiązanie dla niskich oraz niewielkich firm.
3. Dzierżawa planu i infrastruktury – całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została założona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Mężczyźni osiągają najwyższą sprawność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy.
Spółka jest zaangażowana społecznie i wspiera takie fundacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.