Zalaczam pismo

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i dlaczego istnieje faktycznie mocno doświadczone?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a także dużo interesującą komunikację wszelkich systemów sterowania, które rozumieją się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu silna także powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który zezwala na budowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zajmuje też obowiązku wyłączania postępującego w konkretnym momencie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są wykonane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zaczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka i przyjazna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo funkcjonalne i łatwe i trwałe.